Lekarz Dentysta

Kategoria: Opieka zdrowotna
Data dodania: 2017-05-15
A-Team Health Recruitment
Poszukujemy Lekarza Dentysty do sieci gabinetów stomatologicznych w Wielkiej Brytanii
Lokalizacja: Wielka Brytania
Oasis Dental Care jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w dziedzinie stomatologii – z opieką nad pacjentem i dentystami . Kliniki są w pełni skomputeryzowane, a wiele z nich posiada nowoczesne urządzenia Rozpoczynając pracę w Oasis otrzymasz pełne wsparcie przełożonych i zespołu.
Zakres obowiązków:
– świadczenie usług w zakresie stomatologii
Oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 50 000 GBP – 90 000 GBP
– pracę w międzynarodowym zespole
– wsparcie w relokacji
– wsparcie w procesie rejestracyjnym
Wymagania:
– Dyplom lekarza stomatologii
– minimum 1 rok doświadczenia w praktyce dentystycznej
– znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
– dobre umiejętności komunikacyjne
Więcej informacji na:
ateamhr.com
lub aplikuj bezpośrednio na:
tomasz.pokorski@ateam.pl
lub zadzwoń : +48 734 121 215
Cena £0

Osoba do kontaktu

Tomasz

48 734 121 215

Całe UK